gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Вести


Филтер по Наслови     Прикажи # 
# Наслов на артиклот Автор Кликови
1 Отчет на Градоначалникот на Општина Македонски Брод за реализирани проекти за период 2013-2017 година Општина 1064
2 Соопштение Општина 1631
3 ОБЈАВА Општина 2152
4 Објава за издадена Нацрт Б-интегрирана еколошка дозвола Општина 2237
5 Објава за издадена Б-интегрирана еколошка дозвола Општина 2497
6 Објава на Нацрт - Б интегрирана еколошка дозвола Општина 2535
7 Објава на Барање за Б-ИСКЗ Општина 2615
8 Оглас за распределба на возни редови по превозници Општина 719
9 Известување Општина 2657
10 Конкурс за најубаво украсен новогодишен двор Општина 2824
11 Јавен увид по Нацрт Извештај за стратегиска оценка на животната средина по Нацрт Регионалниот план за управување со отпад за Југозападниот регион Општина 2901
12 Објава на Барање за Б-интегрирана еколошка дозвола од Хаби градба Општина 2736
13 Објава број 23/16 за отуѓување на градежно земјиште Општина 3145
14 Проект за подобрување на општински услуги - МСИП ИПА инвестициски грантови Општина 3836
15 Отворен повик број 01/2016 Општина 4048
16 Посета на најмалите на општината Општина 4066
17 Известување Општина 4015
18 Проект за подобрување на општински услуги - МСИП Општина 3820
19 Известување Општина 3566
20 Соопштение Општина 3578

Најново видео

   
Снимка од пуштањето во употреба на мост во близина на село Могилец.

Facebook Фан страна

Календар на настани

Ноември 2017
П В С Ч П С Н
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Посетители

Денес26
Вчера68
Седмица94
Месец1878
Вкупно112889

од 4.11.2010 год.