gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Вести


Филтер по Наслови     Прикажи # 
# Наслов на артиклот Автор Кликови
1 Известување Општина 175
2 Посета на членови на карате клуб Младост на Градоначалникот Општина 321
3 Изградба на дел од регионален пат Општина 1576
4 Известување Општина 1698
5 Отчет на Градоначалникот на Општина Македонски Брод за реализирани проекти за период 2013-2017 година Општина 3080
6 Соопштение Општина 3772
7 ОБЈАВА Општина 4050
8 Објава за издадена Нацрт Б-интегрирана еколошка дозвола Општина 3976
9 Објава за издадена Б-интегрирана еколошка дозвола Општина 4361
10 Објава на Нацрт - Б интегрирана еколошка дозвола Општина 4174
11 Објава на Барање за Б-ИСКЗ Општина 4249
12 Оглас за распределба на возни редови по превозници Општина 1288
13 Известување Општина 4291
14 Конкурс за најубаво украсен новогодишен двор Општина 4558
15 Јавен увид по Нацрт Извештај за стратегиска оценка на животната средина по Нацрт Регионалниот план за управување со отпад за Југозападниот регион Општина 4709
16 Објава на Барање за Б-интегрирана еколошка дозвола од Хаби градба Општина 4560
17 Објава број 23/16 за отуѓување на градежно земјиште Општина 5032
18 Проект за подобрување на општински услуги - МСИП ИПА инвестициски грантови Општина 5485
19 Отворен повик број 01/2016 Општина 5961
20 Посета на најмалите на општината Општина 5904

Најново видео

   
Снимка од пуштањето во употреба на мост во близина на село Могилец.

Facebook Фан страна

Календар на настани

Мај 2018
П В С Ч П С Н
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Посетители

Денес5
Вчера65
Седмица578
Месец2210
Вкупно128845

од 4.11.2010 год.